Konferencja Szkoleniowa Leki i Laktacja


Zeszłoroczna konferencja:


Leki i laktacja 2023

Wykłady otwarte dla wszystkich. Aktualna wiedza o lekach w laktacji podana w przystępnej formie. Bez reklam.


Leki i laktacja 2023 To konferencja szkoleniowa nastawiona przede wszystkim na przekazywanie wiedzy praktycznej. Wykłady są otwarte dla wszystkich zainteresowanych tematyką. Warsztaty skierowane są do osób pracujących z kobietami karmiącymi piersią. Wszystko w swobodnej i przyjaznej atmosferze. Zobacz, jaki był plan poszczególnych dni.

KIEDY

11 i 12 marca 2023

GDZIE

Hotel Altus, Święty Marcin 40, Poznań

Dzień pierwszy

Pierwszy dzień to były wykłady otwarte. Skupialiśmy się na lekach stosowanych w farmakoterapii bólu u mam karmiących piersią i badaniach diagnostycznych, ale nie zabrakło ciekawostek z praktyki i opisów przypadków.

W przerwach kawa, herbata, woda, przekąski. Po wykładach uczestnicy otrzymali certyfikaty.


Tylko edukacja. Nie marketing. Na konferencji nie było żadnych sponsorów, reklam, wystaw, stoisk. Zgodność z kodeksem WHO dotyczącym marketingu produktów zastępujących mleko kobiece.


Dzień drugi

Drugi dzień to były warsztaty dla praktyków pracujących z osobami karmiącymi piersią. Po krótkim wstępie na uczestników czekały intensywne ćwiczenia na konkretnych przypadkach z praktyki. Celem warsztatów była nauka szybkiej oceny bezpieczeństwa stosowania leków w laktacji w warunkach codziennej pracy. Na warsztaty zawsze zabieramy komputery, telefony, tablety — narzędzia, za pomocą których szukamy informacji o lekach w laktacji i z których korzystamy na co dzień.


Kto chciał, mógł wykupić dodatkowo pakiet uczestnika.


mgr farmacji Karolina Morze

KTO PROWADZIŁ

Wykłady szkoleniowe i warsztaty prowadziła mgr farmacji Karolina Morze. Karolina od ponad pięciu lat zajmuje się pracą z osobami karmiącymi swoim mlekiem, zajmuje się oceną bezpieczeństwa stosowania leków w okresie laktacji. Jest praktykiem — prowadzi prywatny gabinet farmaceutyczny.
Jest autorką wielu artykułów w magazynach branżowych, artykułów na temat leków w laktacji. Jest wykładowczynią, prelegentką, szkoli medyków w zakresie bezpieczeństwa farmakoterapii w okresie laktacji.


Wkrótce – opinie z wydarzenia!