Konferencja Szkoleniowa Leki i Laktacja 2023

WYBIERZ SWOJĄ OPCJĘLeki i laktacja 2023

Wykłady otwarte dla wszystkich. Aktualna wiedza o lekach w laktacji podana w przystępnej formie. Bez reklam.


Leki i laktacja 2023 To konferencja szkoleniowa nastawiona przede wszystkim na przekazywanie wiedzy praktycznej. Wykłady są otwarte dla wszystkich zainteresowanych tematyką. Warsztaty skierowane są do osób pracujących z kobietami karmiącymi piersią. Wszystko w swobodnej i przyjaznej atmosferze. Zobacz plan poszczególnych dni.

KIEDY

11 i 12 marca 2023, rejestracja między 9:00 a 10:00

GDZIE

Hotel Altus, Święty Marcin 40, Poznań

KOSZT

Od 300 zł – tylko wykłady. Niższa cena obowiązuje do 18 lutego, następnie cena regularna to 400zł.

Od 500 zł – tylko warsztaty. Niższa cena obowiązuje do 18 lutego, następnie cena regularna to 600zł

Od 700 zł – całość, czyli wykłady i warsztaty. Niższa cena obowiązuje do 18 lutego, następnie cena regularna to 900 zł.

Od 30 zł – osoba wspierająca, np. drugi opiekun/opiekunka dziecka, gdy maluch jest malutki i potrzebuje dużo bliskości, karmienia piersią. Osoba wspierająca nie korzysta z zajęć, ale ma nieograniczony wstęp na terenie konferencji, może korzystać z bufetu. Cena regularna po 18 lutego to 40zł.

KIEDY WYKUPIĆ TĘ OPCJĘ – gdy osoba wspierająca potrzebuje być w pobliżu uczestnika/uczestniczki przez cały czas trwania konferencji (np. osoba uczestnicząca w konferencji karmi piersią na żądanie i maluch potrzebuje być blisko cały czas). KIEDY NIE TRZEBA WYKUPIĆ TEJ OPCJI – jeśli drugi opiekun/opiekunka nie będzie przebywać cały czas na terenie konferencji. Konieczność rejestracji dodatkowej osoby podyktowana jest kwestiami bezpieczeństwa i organizacyjnymi.Tylko edukacja. Nie marketing. Na konferencji nie będzie żadnych sponsorów, reklam, wystaw, stoisk. Zgodność z kodeksem WHO dotyczącym marketingu produktów zastępujących mleko kobiece.

ZOBACZ PLAN

Dzień pierwszy

Pierwszy dzień to wykłady otwarte. Skupimy się na lekach stosowanych w farmakoterapii bólu u mam karmiących piersią i badaniach diagnostycznych, ale nie zabraknie ciekawostek z praktyki i opisów przypadków.

W przerwach będzie dostępna kawa, herbata, woda, przekąski. Po wykładach uczestnicy otrzymają certyfikaty.


Dzień drugi

Drugi dzień to warsztaty dla praktyków pracujących z osobami karmiącymi piersią. Po krótkim wstępie czekają nas intensywne ćwiczenia na konkretnych przypadkach z praktyki. Celem warsztatów jest nauczyć uczestników szybkiej oceny bezpieczeństwa stosowania leków w laktacji w warunkach codziennej pracy. Na warsztaty zabieramy komputery, telefony, tablety — narzędzia, za pomocą których będziemy szukać informacji o lekach w laktacji i z których korzystamy na co dzień.


Korzystając ze spotkania, możesz opcjonalnie dodać do zamówienia zestaw niedostępnych w regularnej sprzedaży drukowanych zeszytów na temat leków w laktacji (Alergia i Przeziębienie; dostępne w sprzedaży regularnej tylko jako ebooki). Wydawnictwo Laktaceuta dodaje też mały prezent niespodziankę. Zamawiasz teraz, odbierasz na konferencji. Wartość pakietu 130zł. Do kupienia od 60zł.


mgr farmacji Karolina Morze

KTO PROWADZI

Wykłady szkoleniowe i warsztaty prowadzi mgr farmacji Karolina Morze. Karolina od ponad pięciu lat zajmuje się pracą z osobami karmiącymi swoim mlekiem, zajmuje się oceną bezpieczeństwa stosowania leków w okresie laktacji. Jest praktykiem — prowadzi prywatny gabinet farmaceutyczny.
Jest autorką wielu artykułów w magazynach branżowych, artykułów na temat leków w laktacji. Jest wykładowczynią, prelegentką, szkoli medyków w zakresie bezpieczeństwa farmakoterapii w okresie laktacji.


Informacje o konferencji

Lokalizacja

Konferencja i warsztaty odbędą się w Poznaniu w hotelu Altus, przy ul. Święty Marcin 40. To wielopiętrowy budynek z widokiem na Poznań, zlokalizowany blisko dworca PKP. Hotel dysponuje płatnym parkingiem (5zł/h lub 50zł/dobę), w okolicy są także płatne parkingi miejskie.

Osoba wspierająca

Jeśli chcesz wziąć udział w konferencji, ale masz małe dziecko, możesz przyjść z osobą wspierającą. Wymaga to dodatkowej, niewielkiej, opłaty. Opiekun/opiekunka dziecka może być cały czas w pobliżu sali, korzystać z przekąsek, kawy, herbaty i postaramy się, żeby mógł wygodnie spędzić czas. Więcej TUTAJ.

Karmienie dziecka

Podczas konferencji możesz swobodnie karmić dziecko i odciągać mleko na sali czy w innym dogodnym dla Ciebie miejscu.

Identyfikator

Wejście na konferencję wymaga okazania imiennego identyfikatora. Identyfikator można wygenerować po złożeniu i realizacji zamówienia w panelu uczestnika na kursy.laktaceuta.pl. Identyfikator warto wydrukować, na miejscu będą dostępne plakietki na identyfikatory.

Certyfikat

Uczestnicy konferencji otrzymają certyfikaty po zakończonych wykładach oraz warsztatach.

Zwroty

Jeśli zapiszesz się na konferencję, ale okaże się, że nie możesz przyjść, zgłoś to organizatorowi i uzyskaj całkowity zwrot kosztów. Masz na to czas do 25 lutego, czyli na 14 dni przed wydarzeniem. Po tym terminie zwrot środków nie będzie możliwy lub środki będą zwrócone tylko częściowo — w każdym przypadku proszę kontaktować się na adres szkolenia@laktaceuta.pl.

Wypadki losowe

Jeśli z winy organizatora konferencja zostanie odwołana organizator zwraca całość wpłaconej kwoty,

Faktury

Jeśli chcesz otrzymać fakturę, zaznacz odpowiednie pole przy składaniu zamówienia. Faktura zostanie przesłana na podany w zamówieniu adres e-mail.

Kontakt z organizatorem

Będzie mi bardzo miło, jeśli napiszesz do mnie ze swoimi pytaniami, postaram się odpowiedzieć jak najszybciej

szkolenia@laktaceuta.pl.